ÜRETİMLERİNİZ YASALARA ve YÖNETMELİKLERE UYGUN MU?

Yatırımcı ve Yüklenici firmaların uymakla sorumlu olduğu T.C. Yangın Yönetmeliğine göre Otel, Yurt, Hastane, Okul, Ofis ve Konut projelerinde ‘Oda Giriş Kapılarının asgari 30 dakika ve Şaft Kapılarının asgari 90 dakika yangın ve duman geçirmez ve sertifikalı’ olması gerektiğini biliyor musunuz? Yangın Yönetmeliği ile ilgili açıklama ve maddeler aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

YANGIN YÖNETMELİĞİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA VE MADDELER (PDF 302 Kb)Müşterinizi Yangın Yönetmeliği ve Yangın Kapıları hakkında bilgilendirerek yüksek performanslı sertifikalı bir yangın kapısı üretmeyi teklif edebilir, siz de Sertifikalı Yangın Kapıları üretebilirsiniz!

MAYK Sertifikalı imalatçı olarak siz de İtfaiye Müdürlüğünün onayladığı TSE Standartlarına uygun Sertifikalı Yangın Kapıları üretebilirsiniz.

Marmara Akustik Yangın Kapıları (MAYK) olarak akustik ve yangın performanslı kapı setleri tedarik ediyor, kapı imalatçılarına 30 dakika, 60 dakika, 90 dakika ve 120 dakika yangına dayanıklı kapılar üretebilmeleri için ücretsiz teknik destek veriyor ve sertifikalandırıyoruz.

Dahası; dünyanın en geniş test kapsamına sahip MAYK Sertifikalı kapı üreticileri hiçbir şekilde TEST MALİYETİ veya SERTİFİKA MALİYETİ ödemiyor!

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN, ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANIN!